INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

Eaton Elektrotechnikapředstavuje novou řadu fotoelektrických senzorů E67 Long Range Perfect Prox s prodlouženým dosahem. Senzory E67 spolehlivě detekují všechny objekty až do vzdálenosti 2,4 m bez ohledu na barvu, odrazivost, kontrast nebo tvar jejich povrchu. Snímače E67 jsou vhodné pro využití v konstrukcích strojů, v obalové techNove-senzory-Eaton-E67-LongRangePerfectProxnice, potravinářství či při manipulaci s materiálem. Díky stupni ochrany IP67 je lze využít i v náročných prostředích a klimatických podmínkách.

Nové modely charakterizuje jednoduchost instalace i možnost manipulace, která zabraňuje provozním chybám a minimalizuje provozní výpadky. Konstruktérům průmyslových systémů nabízí řešení detekce na dlouhé vzdálenosti, a to i pro náročné aplikace, jako jsou například balicí stroje pro palety

Pevná snímací vzdálenost až 240 cm

Reflexní čidla Eaton řady E67 Long Range Perfect Prox s prodlouženým dosahem a potlačením pozadí patří k nejvýkonnějším fotoelektrickým senzorům na trhu. Čidla jsou vyráběna s pevnými snímacími vzdálenostmi mezi 60 cm a 240 cm (v krocích po 10 cm). Uživatel tak není zatěžován žádným dalším nastavováním, senzory se samy přizpůsobí konkrétním požadavkům dané průmyslové aplikace.

Detekce všech objektů bez výjimky

Eaton senzory E67 detekují i objekty, které většina jiných typů snímačů rozpoznat nedokáže, jako například ploché černé objekty, průsvitné objekty (např. folie) nebo objekty bez hran. Technologie Perfect Prox umožňuje optimální potlačení pozadí a spolehlivou činnost reflexních senzorů. Dvě LED diody umístěné v horní části senzoru E67 navíc umožňují jasnou optickou indikaci provozního stavu a výstupního signálu. Uživatelé tak okamžitě zjistí, zda jsou čidla aktivní nebo zda právě detekují objekt. Zjednodušuje se tak jak monitorování, tak údržba senzorů.

E67 jsou k dispozici jak v DC, tak AC verzi

Senzory E67 jsou k dispozici ve stejnosměrné DC verzi (18 – 30 VDC) a ve verzi dovolující provoz jak při DC (stejnosměrném), tak AC (střídavém) napájení (20 – 132 VDC/AC). Stejnosměrné modely mají NPN a PNP výstup. Senzory jsou dodávány plně zapouzdřené s úrovní ochrany IP67, která umožňuje provoz i v nepříznivých podmínkách či klimaticky náročném prostředí. Díky dvojí možnosti upevnění je montáž senzorů vysoce univerzální.

Více než 1000 nejrůznějších typů snímačů

Společnost Eaton má ve svém portfoliu širokou škálu senzorů pro všechny druhy aplikací. Kromě koncových spínačů nabízí Eaton více než 1000 různých typů indukčních, fotoelektrických a kapacitních snímačů. Snímače nacházejí uplatnění především v konstrukcích strojů, obalové technice, v potravinářství, při výrobě nápojů či při manipulaci s materiálem.

O společnosti Eaton Elektrotechnika

Eaton Elektrotechnika s.r.o., výrobce přístrojů pro domovní a průmyslové elektroinstalace, přístrojů pro distribuci elektrické energie a záložních zdrojů patří od dubna roku 2008 do skupiny Eaton Corporation. Společnost vstoupila na český trh v roce 1993. V září 2009 změnila společnost v souvislosti s integrací do skupiny Eaton název z Moeller na Eaton Elektrotechnika s.r.o. Významnou součástí společnosti Eaton Elektrotechnika je výrobní závod v Suchdole nad Lužnicí, kde se vyrábějí proudové chrániče a jističe a rozváděčové skříně.

Se svými zhruba tisíci pracovníky se společnost řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele v Jihočeském kraji. Důležitou roli v rámci koncernu plní také distribuční a skladové centrum BDC v Pohořelicích u Brna, které zajišťuje dodávky celého sortimentu produktů Eaton a Moeller zákazníkům v České republice a zemích střední a východní Evropy.

V žebříčku Czech TOP 100 nejvýznamnějších firem České republiky se v roce 2011 společnost Eaton Elektrotechnika umístila na 90. místě, čímž se posunula o čtyři příčky výše oproti roku 2010. Dále obhájila 6. příčku v žebříčku TOP100 ICT.

Začátkem roku 2012 otevřela skupina Eaton vlastní inovační centrum ve Vědeckotechnickém parku v Roztokách u Prahy, své první v Evropě a páté na světě. Za tento investiční projekt pak společnost Eaton obdržela v roce 2013 ocenění Investor roku 2012.

Více informací získáte na webových stránkách http://www.EatonElektrotechnika.cz nebo http://www.Eaton.cz.

O skupině Eaton Corporation

Elektrotechnický sektor společnosti Eaton je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocných záložních zdrojů; v řízení a automatizaci; osvětlení
a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí a v inženýrských službách. Díky svým komplexním řešením je společnost Eaton připravena přijmout i ty nejdůležitější výzvy v oblasti řízení elektrické energie.

Eaton je společností zabývající se řízením energie, která svým zákazníkům poskytuje úsporná řešení pomáhající řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii efektivněji, bezpečněji a udržitelněji. Obrat společnosti dosáhl v roce 2013 hodnoty 22 miliard USD. Má přibližně 101 000 zaměstnanců a prodává své výrobky zákazníkům ve více než 175 zemích světa. Více informací naleznete na stránkách http://www.Eaton.eu.

(tz)

 

Slovo ke dni

  • Bez předsevzetí? Bez cíle?

    Mnoho z nás na novoroční předsevzetí zanevřela. Nedivím se. Vždycky, když si nějaké dávám, nakonec jsem z něj vystresovaná. Jednoduše proto, že si do hlavy člověk vtiskne slovo musím. O to víc mám chuť na čokoládu, ke které bych začátkem ledna neměla ani přivonět. O to víc mě rozčiluje, že v jógovém studiu je každé úterý pořádná zima a vlastně se mi tam vůbec nechce. A tak jsem nad předsevzetími zlomila hůl. Takhle to prostě nemá smysl. Teď to dělám jinak. Sepisuju si cíle. A každý den, podle zásad Čtyř dohod, velmi inspirativního filozofického díla, dělám to nejlepší, co v daný moment mohu. Ne více, ne méně. Tak, aby mi činila každá moje volba radost. Slovo musím jsem vygumovala ze scénářů, které si v hlavě vytvářím. A nahradila je pocitem hřejivého potěšení, kdy je srdce, mysl i čin v rovnováze. A tak si jógu zacvičím doma, pěkně v...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Prosinec 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partneři plus:

 
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2 audepor

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3