INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

V ČSOB Pojišťovně došlo k významným organizačním změnám ve vrcholovém vedení této společnosti. Celkem se změna týká třech postů členů představenstva. V závěru minulého roku firmu opustil pan Dušan Quis, do konce června odchází pan Frank Fripon a pan Michla Kaněra. Uvolněná místa v představenstvu ČSOB Pojišťovny postupně obsadili pan Stanislav Uma, pan Jiří Střelický a pan Michal Brothánek.

S platností od 1. 7. 2016 je složení nového představenstva ČSOB Pojišťovny následující:

Ing. Vladimír Bezděk M. A. - předseda představenstva odpovědný za Útvar generálního ředitele

Ing. Marek Nezveda - člen představenstva odpovědný za Divizi financí a řízení rizik

Ing. Stanislav Uma - člen představenstva odpovědný za Divizi klientského servisu a přímé distribuce
Mgr. Jiří Střelický, M.A., Ph.D.  - člen představenstva odpovědný za Divizi životního a neživotního pojištění

Ing. Michal Brothánek - člen představenstva odpovědný za Divizi obchodní

„Je před námi ambiciózní cíl – do konce roku 2018 dosáhnout hranice desetiprocentního tržního podílu. Těším se moc na spolupráci v novém organizačním uspořádání a věřím, že nám pomůže v plnění našich strategických cílů,“ uvedl Vladimír Bezděk, generální ředitel ČSOB Pojišťovny.

Představujeme nové členy představenstva ČSOB Pojišťovny:

Ing. Stanislav Uma

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze (fakultu Managementu) a Southern Methodist University v Dallasu (obor bankovnictví). Působil v řadě významných společností v tuzemsku i v zahraničí. (1998 – 2002: Komerční banka; 2002 – 2008: Česká pojišťovna; 2009 – 2013: holding Generali PPF; 2013 – 2014: Všeobecná úvěrová banka). Stanislav Uma nastoupil do ČSOB Pojišťovny v září 2015, a to na pozici ředitele Odboru projektové a procesní kanceláře.

Mgr. Jiří Střelický, M.A., Ph.D.

Vystudoval Masarykovu univerzitu v Brně se zaměřením na odbornou matematiku. Ve studiu pokračoval na Centru pro ekonomický výzkum a doktorské studium Univerzity Karlovy (CERGE-EI), kde se věnoval ekonomickým teoriím. Svoje vzdělání dále rozšířil na zahraničních stážích na univerzitách v Berkeley v USA a německém Bonnu. Svoji kariéru zahájil jako vědecký pracovník Národohospodářského ústavu Akademie věd. V roce 2005 začal působit jako konzultant pražské kanceláře firmy McKinsey & Company, kde se věnoval oborům pojišťovnictví, energetika a telekomunikace. O dva roky později nastoupil do pojišťovny Generali a následně České pojišťovny.

Ing. Michal Brothánek

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze (fakultu Finance a účetnictví). Po absolvování vysoké školy v roce 2000 nastoupil tentýž rok do ČSOB, kde se postupně vypracoval až na pozici výkonného ředitele útvaru Institucionální bankovnictví ČSOB.

(tz)

Slovo ke dni

  • Bez předsevzetí? Bez cíle?

    Mnoho z nás na novoroční předsevzetí zanevřela. Nedivím se. Vždycky, když si nějaké dávám, nakonec jsem z něj vystresovaná. Jednoduše proto, že si do hlavy člověk vtiskne slovo musím. O to víc mám chuť na čokoládu, ke které bych začátkem ledna neměla ani přivonět. O to víc mě rozčiluje, že v jógovém studiu je každé úterý pořádná zima a vlastně se mi tam vůbec nechce. A tak jsem nad předsevzetími zlomila hůl. Takhle to prostě nemá smysl. Teď to dělám jinak. Sepisuju si cíle. A každý den, podle zásad Čtyř dohod, velmi inspirativního filozofického díla, dělám to nejlepší, co v daný moment mohu. Ne více, ne méně. Tak, aby mi činila každá moje volba radost. Slovo musím jsem vygumovala ze scénářů, které si v hlavě vytvářím. A nahradila je pocitem hřejivého potěšení, kdy je srdce, mysl i čin v rovnováze. A tak si jógu zacvičím doma, pěkně v...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Prosinec 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partneři plus:

 
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2 audepor

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3