INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

Skupina ČSOB posiluje od 1. ledna 2017 svůj nejvyšší manažerský tým. Do vrcholového vedení Skupiny jsou nominováni dva noví členové: dosavadní výkonná ředitelka Řízení lidských zdrojů ČSOB Marcela Suchánková a dlouholetý generální ředitel Hypoteční banky Jan Sadil. Změna složení nejvyššího vedení skupiny ČSOB ještě podléhá schválení Českou národní bankou.

Tento krok má za cíl především urychlit transformaci skupiny ČSOB založenou na úspěšné implementaci bankopojišťovacího modelu, zavádění inovací a služeb využívajících synergií ve skupině ČSOB ve prospěch klientů a také na větší podpoře a rozvoji hlavního kapitálu banky, kterým jsou její zaměstnanci. „Z důvodu urychlení transformace v naší skupině ČSOB, která směřuje především k lepší obsluze klientů a prohloubení výhod, které z modelu integrované bankopojišťovací skupiny plynou, a zároveň abychom neztratili ze zřetele klíčovou hodnotu, tedy naše klienty a naše zaměstnance, posilujeme tým představenstva a zároveň přerozdělujeme agendu jednotlivých jeho členů,“ říká John Hollows, generální ředitel ČSOB.

Marcela Suchánková bude v představenstvu ČSOB zodpovědná především za řízení a rozvoj lidských zdrojů a také za komunikaci a oblast CSR. Doposud působila v pozici výkonné ředitelky Řízení lidských zdrojů, do níž byla jmenována poté, co vedla z pozice generální ředitelky a předsedkyně představenstva ČSOB Penzijní společnost. Marcela Suchánková má dlouholeté zkušenosti v oblasti vývoje a prodeje zejména retailových produktů. Je vdaná, má dvě děti.

Jan Sadil přichází do představenstva skupiny ČSOB z její dceřiné společnosti, Hypoteční banky, kde působil patnáct let, z toho celých třináct roků ve funkci generálního ředitele a předsedy představenstva této společnosti. Hypoteční banka je také díky jeho vedení lídrem trhu v poskytování hypotečních úvěrů. Je předsedou dozorčí rady Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí, členem dozorčího výboru České bankovní asociace a členem dozorčí rady Centra Paraple. Jan Sadil bude mít na starosti třetí strany a vybrané dceřiné společnosti Skupiny ČSOB. Je ženatý, má tři děti.

Agenda stávajících členů představenstva bude nastavena následovně: Jiří Vévoda zůstává odpovědný za finance (Finance Lead), Tomáš Kořínek za oblast rizik (Risk Lead), Petr Knapp nadále povede služby pro korporátní a privátní klientelu (Corporate Lead), Petr Hutla se vedle retailu zaměří i na nastavení spolupráce s Českou poštou a vytěžení modelu bankopojištění i pro Poštovní spořitelnu (Retail Lead), Marek Ditz se pak ujme transformace a inovací (Transformation Lead). John Hollows zůstává ve své pozici zodpovědný za výsledky celé Skupiny (Business Unit Lead).

(tz)

 

 

 

Slovo ke dni

  • Bez předsevzetí? Bez cíle?

    Mnoho z nás na novoroční předsevzetí zanevřela. Nedivím se. Vždycky, když si nějaké dávám, nakonec jsem z něj vystresovaná. Jednoduše proto, že si do hlavy člověk vtiskne slovo musím. O to víc mám chuť na čokoládu, ke které bych začátkem ledna neměla ani přivonět. O to víc mě rozčiluje, že v jógovém studiu je každé úterý pořádná zima a vlastně se mi tam vůbec nechce. A tak jsem nad předsevzetími zlomila hůl. Takhle to prostě nemá smysl. Teď to dělám jinak. Sepisuju si cíle. A každý den, podle zásad Čtyř dohod, velmi inspirativního filozofického díla, dělám to nejlepší, co v daný moment mohu. Ne více, ne méně. Tak, aby mi činila každá moje volba radost. Slovo musím jsem vygumovala ze scénářů, které si v hlavě vytvářím. A nahradila je pocitem hřejivého potěšení, kdy je srdce, mysl i čin v rovnováze. A tak si jógu zacvičím doma, pěkně v...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Leden 2025

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partneři plus:

 
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2 audepor

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3