INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

snimac cometŘada snímačů E71 NanoView má díky vysokým snímacím výkonům, minimálním rozměrům 38 x 21 x 13 mm, robustní konstrukci a několika modelovým verzím široké průmyslové využití.

Eaton Elektrotechnika s.r.o. přichází s novou řadou fotoelektrických snímačů E71 NanoView, které disponují vysokým snímacím rozsahem, minimálními rozměry pro prostorově omezené aplikace a robustní konstrukcí pro využití v náročných podmínkách. Množství specifických modelů dané řady zajišťuje širokou škálu využití v různých průmyslových odvětvích a oborech, jako je strojírenství, potravinářství, obalové technologie nebo manipulace s materiálem. Modely jsou konstruovány pro vstupní napětí 10 – 30 V (DC).

Minimální velikost 38 x 21 x 13 mm

Řada miniaturních podélných snímačů E71 NanoView je díky optimalizované velikosti vhodná pro aplikaci v prostorově omezených aplikacích. S délkou menší než 38 fmm, šířkou pod 21 mm a tloušťkou 13 mm vyžadují tyto snímače minimální montáž.

Množství modelů pro širokou škálu aplikací

Senzory využívají buď viditelný červený, nebo infračervený LED paprsek k dosažení jednoho z nejlepších snímacích rozsahů i výkonů v dané produktové třídě. Díky úsporné konstrukci a množství různých modelů této řady, pokrývají snímače E71 NanoView širokou oblast aplikačního použití od strojírenství, potravinářství a obalových technologií až po manipulaci s materiálem. Snímače jsou k dostání v jednotlivých verzích jako přijímač-vysílač (1,5 – 6 m), reflexní s polarizací (2,5 m), reflexní (350 mm) a difuzní.

Využití i v náročných podmínkách

Díky robustnímu plastovému ABS krytu s ochranou IP66 jsou snímače NanoView vhodné i pro využití v náročných podmínkách. V horní části mají umístěny dvě LED diody pro dobrou viditelnost indikátoru výkonu i provozního stavu. Všechny modely jsou konstruovány pro obvod se stejnosměrným elektrickým proudem a vstupním napětím od 10 do 30 V.

Možnost nastavení citlivosti a detekce průhledných objektů

Miniaturní senzory E71 jsou schopny detekovat i průhledné objekty (plastové lahve, skleněné objekty, různé folie) a zaručují vysokou spolehlivost i při náročnější aplikaci, např. v případě různobarevných láhví o různých tloušťkách. Potenciometr, umístěný přímo na zařízení, umožňuje nastavení citlivosti snímače vůči specifickým požadavkům dané aplikace. Viditelný LED paprsek pak zjednodušuje nastavení světelné hranice. Všechny modely jsou vybaveny výstupem pro spínání světlo/tma. V provedení s pevným paprskem a ohniskovou vzdáleností 100 mm jsou vhodné pro detekci malých objektů.

Výkonné fotoelektrické snímače Comet

Nová řada obsahuje rovněž výkonné fotoelektrické snímače Comet s vysokým světelným výkonem, jež jsou umístěny ve válcovém pouzdře o průměru 18 mm. Tyto snímače jsou rovněž k dispozici v různých verzích pro prakticky jakoukoliv požadovanou aplikaci. Silný světelný paprsek těchto snímačů spolehlivě detekuje požadovaný objekt, dokonce i ve znečištěném prostředí. Komponenty uvnitř pouzdra jsou pevně zapečetěny v tuhé schránce pro zajištění vynikajícího výkonu v aplikacích s vysokou mírou vibrací a otřesů.

Snímače Comet jsou k dispozici v provedení přijímač-vysílač, reflexní, difuzní, reflexní s širokoúhlým snímáním, difuzní s pevnou ohniskovou vzdáleností, Perfect Prox, Fine Spot Perfect Prox a optická vlákna.

Další informace naleznete na http://www.eaton.cz nebo http://www.eatonelektrotechnika.cz .

O společnosti Eaton Elektrotechnika

Eaton Elektrotechnika s.r.o., výrobce přístrojů pro domovní a průmyslové elektroinstalace, přístrojů pro distribuci elektrické energie a záložních zdrojů patří od dubna roku 2008 do skupiny Eaton Corporation. Společnost vstoupila na český trh v roce 1993. V září 2009 změnila společnost v souvislosti s integrací do skupiny Eaton název z Moeller na Eaton Elektrotechnika s.r.o. Významnou součástí společnosti Eaton Elektrotechnika je výrobní závod v Suchdole nad Lužnicí, kde se vyrábějí proudové chrániče a jističe a rozváděčové skříně.

Se svými zhruba tisíci pracovníky se společnost řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele v Jihočeském kraji. Důležitou roli v rámci koncernu plní také distribuční a skladové centrum BDC v Pohořelicích u Brna, které zajišťuje dodávky celého sortimentu produktů Eaton a Moeller zákazníkům v České republice a zemích střední a východní Evropy.

V žebříčku Czech TOP 100 nejvýznamnějších firem České republiky se v roce 2011 společnost Eaton Elektrotechnika umístila na 90. místě, čímž se posunula o čtyři příčky výše oproti roku 2010. Dále obhájila 6. příčku v žebříčku TOP100 ICT.

Začátkem roku 2012 otevřela skupina Eaton vlastní inovační centrum ve Vědeckotechnickém parku v Roztokách u Prahy, své první v Evropě a páté na světě.

Více informací získáte na webových stránkách http://www.EatonElektrotechnika.cz nebo http://www.Eaton.cz.

 

O skupině Eaton Corporation

Elektrotechnický sektor společnosti Eaton je globálním lídrem v distribuci energie a ochranně elektrických obvodů; ochranně pomocných záložních zdrojů; v řízení a automatizaci; osvětlení
a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí a v inženýrských službách. Díky své sadě globálních řešení je společnost Eaton připravena přijmout i ty nejdůležitější výzvy v oblasti řízení elektrické energie.

Eaton je společností zabývající se řízením diverzifikované energie, která svým zákazníkům poskytuje úsporná řešení pomáhající efektivně řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii. V roce 2012 provedl Eaton, globální lídr v technologiích, akvizici společnosti Cooper Industries. Obrat nyní sjednocených společností dosáhl v roce 2012 hodnoty 21,8 miliardy USD na proforma bázi. Má přibližně 102 000 zaměstnanců a prodává své výrobky zákazníkům ve více než 175 zemích. Více informací naleznete na stránkách http://www.Eaton.eu.

(tz) 

 

 

 

 

Slovo ke dni

  • Bez předsevzetí? Bez cíle?

    Mnoho z nás na novoroční předsevzetí zanevřela. Nedivím se. Vždycky, když si nějaké dávám, nakonec jsem z něj vystresovaná. Jednoduše proto, že si do hlavy člověk vtiskne slovo musím. O to víc mám chuť na čokoládu, ke které bych začátkem ledna neměla ani přivonět. O to víc mě rozčiluje, že v jógovém studiu je každé úterý pořádná zima a vlastně se mi tam vůbec nechce. A tak jsem nad předsevzetími zlomila hůl. Takhle to prostě nemá smysl. Teď to dělám jinak. Sepisuju si cíle. A každý den, podle zásad Čtyř dohod, velmi inspirativního filozofického díla, dělám to nejlepší, co v daný moment mohu. Ne více, ne méně. Tak, aby mi činila každá moje volba radost. Slovo musím jsem vygumovala ze scénářů, které si v hlavě vytvářím. A nahradila je pocitem hřejivého potěšení, kdy je srdce, mysl i čin v rovnováze. A tak si jógu zacvičím doma, pěkně v...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Leden 2025

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partneři plus:

 
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2 audepor

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3