INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

a1aAURES Holdings, provozovatel sítě AAA AUTO, otvírá pobočky v Gliwicích a Krakově. Společnost plní expanzní strategii, jejímž cílem letos je zahušťování pobočkové sítě v Polsku. Nabídka ojetých aut tam nyní dosahuje 2000 vozů. AAA AUTO tam loni prodalo o polovinu více automobilů než v roce 2017.

Pobočka v Gliwicích bude sloužit především pro výkup ojetých vozidel. Tato pobočka sídlí v ulici Tarnogórska 237 a plní funkci zázemí pro katovickou pobočku, která se zabývá prodejem i výkupem ojetin. V areálu gliwické pobočky aktuálně stojí přibližně 100 vykoupených automobilů. Pobočka byla koncem loňského roku ve zkušebním módu, nyní se rozjela do ostrého provozu.

Větších změn se dočká Krakov. Dosavadní pobočka AAA AUTO, která fungovala rovněž jako výkupní, se přestěhuje do nové lokality a otevře se zákazníkům v únoru 2019 jako autocentrum s plným servisem. Zákazníci zde budou moci prodat nebo koupit ojetý vůz a rovněž si za pomoci finančních poradců na místě vybrat způsob financování nákupu auta prostřednictvím úvěru nebo leasingu a také jeho pojištění. Nová pobočka se bude nacházet v nákupní zóně s velkou návštěvností a její prodejní plocha pojme až 800 automobilů.

„Nové pobočky AAA AUTO v Gliwicích a Krakově otvíráme proto, abychom vyšli vstříc očekáváním našich zákazníků ze Slezského a Malopolského vojvodství. Ti budou mít nyní přístup k širší nabídce ojetých automobilů různých značek a v různých cenách a rovněž získají lepší možnosti výkupu. Nové pobočky zapadají do expanzní strategie naší firmy pro letošní rok. Cílem je zahušťování pobočkové sítě zejména v Polsku,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka společnosti AURES Holdings, která mezinárodní síť autocenter AAA AUTO provozuje.

Prodej v polských pobočkách AAA AUTO roste kontinuálně každý měsíc, dokonce rychleji než v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. V roce 2018 se v Polsku podle předběžných výsledků prodalo přes 9 000 ojetých automobilů, čili o 3000 více než v roce 2017. V současné době má AAA AUTO v Polsku 8 poboček, v rámci celé skupiny již 46.

(tz)

Slovo ke dni

  • Bez předsevzetí? Bez cíle?

    Mnoho z nás na novoroční předsevzetí zanevřela. Nedivím se. Vždycky, když si nějaké dávám, nakonec jsem z něj vystresovaná. Jednoduše proto, že si do hlavy člověk vtiskne slovo musím. O to víc mám chuť na čokoládu, ke které bych začátkem ledna neměla ani přivonět. O to víc mě rozčiluje, že v jógovém studiu je každé úterý pořádná zima a vlastně se mi tam vůbec nechce. A tak jsem nad předsevzetími zlomila hůl. Takhle to prostě nemá smysl. Teď to dělám jinak. Sepisuju si cíle. A každý den, podle zásad Čtyř dohod, velmi inspirativního filozofického díla, dělám to nejlepší, co v daný moment mohu. Ne více, ne méně. Tak, aby mi činila každá moje volba radost. Slovo musím jsem vygumovala ze scénářů, které si v hlavě vytvářím. A nahradila je pocitem hřejivého potěšení, kdy je srdce, mysl i čin v rovnováze. A tak si jógu zacvičím doma, pěkně v...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Březen 2025

INZERCE

Partneři

 

Partneři plus:

 
 

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2 audepor

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

budova UPV 2 copy

Co jsou dodatková ochranná osvědčení 3. prosinec 2024

Uplynutím platnosti patentu průmyslověprávní ochrana léčiva nebo účinné látky na ochranu rostlin nemusí končit V důsledku období, které uplyne mezi podáním patentové přihlášky na nový léčivý přípravek a jeho registrací, není doba patentové ochrany vždy postačující k pokrytí investic vložených do výzkumu. Obdobná situace je i v rostlinolékařské oblasti.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto  cmsm105caim200 AVLOGOM3