Jiřina Kudláčková se s účinností od 1. února 2012 stala novou ředitelkou lidských zdrojů CETELEM ČR. Ve funkci tak nahrazuje Kláru Ježilovou, která odchází na mateřskou dovolenou. Jiřina Kudláčková se v oblasti lidských zdrojů pohybuje více jak osm let.
Zkušenosti má jak ze strany personální agentury, tak i z oddělení lidských zdrojů mezinárodních společností, např. Accenture. Posledních pět let působila jako HR manažerka pro mezinárodní logistickou společnost Damco, která je součástí koncernu A.P. Moeller čítajícího 100 000 zaměstnanců, kde měla na starosti Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.
Absolvovala The Art of Science and Coaching na Erickson Colleague a věnuje se rovněž koučování. Vystudovala Psychologii a speciální pedagogiku na Karlově univerzitě v Praze. Hovoří plynně anglicky a německy. Ve volném čase nejraději cestuje, věnuje se pěší turistice, literatuře nebo kultuře.
Mnoho z nás na novoroční předsevzetí zanevřela. Nedivím se. Vždycky, když si nějaké dávám, nakonec jsem z něj vystresovaná. Jednoduše proto, že si do hlavy člověk vtiskne slovo musím. O to víc mám chuť na čokoládu, ke které bych začátkem ledna neměla ani přivonět. O to víc mě rozčiluje, že v jógovém studiu je každé úterý pořádná zima a vlastně se mi tam vůbec nechce. A tak jsem nad předsevzetími zlomila hůl. Takhle to prostě nemá smysl.
Teď to dělám jinak. Sepisuju si cíle. A každý den, podle zásad Čtyř dohod, velmi inspirativního filozofického díla, dělám to nejlepší, co v daný moment mohu. Ne více, ne méně. Tak, aby mi činila každá moje volba radost. Slovo musím jsem vygumovala ze scénářů, které si v hlavě vytvářím. A nahradila je pocitem hřejivého potěšení, kdy je srdce, mysl i čin v rovnováze. A tak si jógu zacvičím doma, pěkně v...
Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.