INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

Do Česka přichází skutečná revoluce ve spotřebitelských půjčkách. Čím vyšší nebo delší PRESTO Půjčku si u UniCredit Bank sjednáte, tím nižší úrokovou sazbu získáte. Se stejnou měsíční splátkou tak můžete získat peníze navíc a až o polovinu nižší úrokovou sazbu. Sazby u neúčelové PRESTO Půjčky na cokoliv se mohou snížit až na 5,6 % p. a., u účelové PRESTO Půjčky na bydlení můžete získat až milion korun na bydlení se sazbou 4,9 % p. a.

„Český trh tak výhodné úrokové sazby u spotřebitelských úvěrů ještě nezažil. Se sazbami nové PRESTO Půjčky na cokoliv, které mohou klesnout až na 5,6 % p. a., jako jediní můžeme nabídnout při stejné měsíční splátce peníze navíc a až o polovinu nižší úrokovou sazbu. Navíc bez jakýchkoli podmínek a omezení,“ říká Giovanni Guidi, ředitel retailového bankovnictví UniCredit Bank.

Významné úspory                                                                                   

Při výši úvěru 100 000 korun a délce splácení čtyři roky zaplatí klient měsíčně 2 575 Kč. Při době splácení šest let a výši úvěru 150 000 korun ale získá s PRESTO Půjčkou od UniCredit Bank až o polovinu výhodnější úrokovou sazbu. Díky tomu bude s tímto vyšším úvěrem měsíčně platit jen 2 648 Kč. Získání výhodnější sazby není podmíněno sjednáním pojištění schopnosti splácet.

S  PRESTO Půjčkou na cokoliv mohou klienti získat finance na realizaci svých představ a přání. Správa a vedení úvěru je zdarma, půjčku navíc může kdykoliv předčasně splatit, nebo si splátku naopak až 5krát odložit. Celkem si s PRESTO Půjčkou na cokoliv mohou klienti půjčit až 500 000 Kč.

Nová PRESTO Půjčka na bydlení pak nabídne až jeden milion korun bez zajištění nemovitostí. Klient s ní získá ještě výhodnější úrokovou sazbu díky prokázání účelu úvěru. Prostředky lze čerpat například i na rekonstrukci či modernizaci nemovitosti včetně zelených projektů a pořízení solárních panelů nebo na podíl v družstevním či obecním bytu. Stačí do šesti měsíců doložit účel úvěru, zajištění vlastní nemovitostí není potřeba.

(tz)

 

Slovo ke dni

  • Bez předsevzetí? Bez cíle?

    Mnoho z nás na novoroční předsevzetí zanevřela. Nedivím se. Vždycky, když si nějaké dávám, nakonec jsem z něj vystresovaná. Jednoduše proto, že si do hlavy člověk vtiskne slovo musím. O to víc mám chuť na čokoládu, ke které bych začátkem ledna neměla ani přivonět. O to víc mě rozčiluje, že v jógovém studiu je každé úterý pořádná zima a vlastně se mi tam vůbec nechce. A tak jsem nad předsevzetími zlomila hůl. Takhle to prostě nemá smysl. Teď to dělám jinak. Sepisuju si cíle. A každý den, podle zásad Čtyř dohod, velmi inspirativního filozofického díla, dělám to nejlepší, co v daný moment mohu. Ne více, ne méně. Tak, aby mi činila každá moje volba radost. Slovo musím jsem vygumovala ze scénářů, které si v hlavě vytvářím. A nahradila je pocitem hřejivého potěšení, kdy je srdce, mysl i čin v rovnováze. A tak si jógu zacvičím doma, pěkně v...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Březen 2025

INZERCE

Partneři

 

Partneři plus:

 
 

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2 audepor

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

budova UPV 2 copy

Co jsou dodatková ochranná osvědčení 3. prosinec 2024

Uplynutím platnosti patentu průmyslověprávní ochrana léčiva nebo účinné látky na ochranu rostlin nemusí končit V důsledku období, které uplyne mezi podáním patentové přihlášky na nový léčivý přípravek a jeho registrací, není doba patentové ochrany vždy postačující k pokrytí investic vložených do výzkumu. Obdobná situace je i v rostlinolékařské oblasti.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto  cmsm105caim200 AVLOGOM3